Na Štedrý večer sa celé Československo okrem darčekov, rodinnej pohody či rozprávok v televízii tešili aj z úžasnej novinky – Jasmina Alagič a Rytmus oznámili, že sa stanú rodičmi. Táto správa však poriadne pohoršila speváka Martina Jakubca, ktorý začal na sociálnych sieťach dvojicu očierňovať. Okrem toho ale pred malou chvíľou vyrukoval so šokujúcou informáciou!

Tehotenstvo Jasminy Alagič leží zrejme poriadne v žalúdku spevákovi Martinovi Jakubcovi, ktorý pod články o tejto novine neváhal písať uštipačné komentáre, čím sa pustil do ostrej diskusie s fanúšikmi zaľúbenej dvojice, dokonca ich neváhal označovať vulgarizmami. Viac o prestrelke Jakubca s verejnosťou si môžete prečítať — TU —

martin jakubec

Najnovšie spevák šokuje príspevkom, v ktorom svojim sledovateľom oznamuje, že Rytmus a Jasmina, ním nazývaní Riťmus a Jasalka, vraj o tehotenstve klamú. Navyše tvrdí, že jediní, kto očakáva dieťa, má byť práve on s Božankou. „Dovoľte, aby sme sa podelili s vami o radostnú novinu. Hoci sme prví ohlásili počatie, hoci po nás opakovali Riťmus a Jasalka, hoci oni včera potvrdili, že verejne klamali, aby boli na Štedrý večer zaujímaví, štedro klamstvo priznala Jasalka, lebo nepočali. A vlastne lusknutím prsta sťa čarovným prútikom, sa rozprávka nekonala. Iba reklama na Riťmusovu dnešnú nakladačku v ringu. Preto, musíme pripomenúť, že prví a jediní, kto očakávajú dieťa počas vianočných sviatkov, možno na Silvestra, možno na Nový rok sme jedine my dvaja. Neopakujte sa už po nás, neberte nám naše šťastie a neunášajte nám ani naše dieťa,“ šokoval Jakubec na svojom Instagrame.

Martin Jakubec

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Väčšina zrejme na tento príspevok pozerala ako puk a neveriacky krútila hlavou. Krátko nato však vyšlo najavo, že si čerstvý ženáč spravil z ľudí len srandu. K svojim predošlým slovám totiž po chvíli doplnil ďalšiu časť. „Stop, srande pre menej chápavých. Jedno dieťa, ktoré mám s prvou manželkou, mi dostatočne stačí, milujem ho nadovšetko. Po druhom zatiaľ netúžim. Dúfam, že menej chápaví takto pochopia. Lebo ukazuje sa, mnohí sú mimo chápania…,“ odkázal ľuďom, ktorým zrejme padol kameň zo srdca.

Martin Jakubec

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official, jasmina_alagic