Martin Jakubec sa stal výraznou postavičkou v slovenskom šoubiznise. Slovenský spevák, podnikateľ a producent sa v poslednom čase pustil do známych tvárí, ako sú Jasmina Alagič, Patrik „Rytmus“ Vrbovský či Matej „Sajfa“ Cifra. Jeho názor si však najnovšie vypočuje i obľúbený ex-farmár.

Moderátor a športovec Martin Šmahel sa len pred pár dňami pochválil fotografiou, ktorá potešila množstvo jeho fanúšikov. Známy fitnessák totiž konečne ukázal svoju priateľku Beátku, pričom si ich spoločné zábery z výletu v Nízkych Tatrách môžete pozrieť >>>TU<<<.

Po tom, čo Šmahel publikoval tieto roztomilé snímky, sa rozhodol svoj názor prejaviť i legendárny Jakubec. „Oceňujem, že našiel novú partnerku. Je naozaj na ňom vidieť, že je šťastný. V jeho predchádzajúcich vzťahoch to tak nebolo a jeho dve partnerky ho ničili psychicky,“ vyjadril sa spevák, ktorého trpkú úprimnosť zrejme schytala i Martinova ex-manželka a známa moderátorka Miriam Šmahel Kalisová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

On je emotívny a vnútorné krehký. Ničili ho a dobre, že s nimi skončil včas. On ma na viac ako na také povrchné ženy,“ Jakubec nešetril hnevom. Avšak uviedol, že Šmahelova súčasná partnerka vyvoláva dojem tej správnej ženy pre neho. „Prajem ti to, Martin, zo srdca tak, ako som ti povedal posledne. Začínaš nový vzťah, v ktorom budeš mať krásne zážitky a nové výzvy,“ odkázal Šmahelovi na záver Martin.

Zdroj: SlovakWoman.sk | Foto: Facebook, Instagram/Martin Šmahel