Stále nemá dosť! Martin Jakubec provokuje, ako sa len dá. Po tom, čo sa pustil do najobľúbenejších slovenských raperov, si vzal na mušku najlepších moderátorov. Najprv Adela Vinczová, teraz jej ostrieľaný český kolega Jan Kraus!

Rytmusa a Jasminu, respektíve Ri*musa a Jasalku, ako ich Martin Jakubec nazýva, nechal spevák po dlhom čase konečne na pokoji. Svoju pozornosť totiž zameral na slovenskú a českú moderátorskú špičku. Po Adele Vinczeovej, ktorú prirovnal k chrtovi, tak prišiel na rad Jan Kraus.

Jan kraus

To, prečo sa kontroverzný Slovák rozhodol vystreliť si z najlepšieho českého moderátora a komika nevedno, isté je, že ho svojím obrázkom poriadne potupil. ,,Zub času neklame,“ napísal Martin ku koláži dvoch fotiek, ktoré spravil v rámci aktuálne populárnej výzvy #10YearsChallenge – ľudia ukazujú, ako sa zmenili za posledných desať rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na tom by, samozrejme, nebolo nič zlé, keby Janovu podobizeň z roku 2019 neprirovnal k škriatkovi Griphookovi z filmu Harry Potter. A hoci už urážok zo strany Jakubca bolo naozaj veľa, tá najnovšia je fakt extrémna, nemyslíte?

Martin Jakubec

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official, YouTube