Martin Jakubec neprestáva šokovať. Po tom, ako spolu s milovanou Božankou vystrojili svadbu storočia, za ktorú podľa jeho slov zinkasovali viac než 30 tisíc eur, sa chce spevák opäť nabaliť. Tentokrát však ide o omnoho vyššiu sumu. A za čo si ju pýta? Nuž, príde vám zle!

Keďže mnohí o vzťahu 35-ročného Martina Jakubca a 65-ročnej Božanky Verešovej pochybujú a robia si z neho srandu, za čo, samozrejme, môže markantný vekový rozdiel, milovník šlágrov sa rozhodol, že pristúpi na poriadne nechutnú vec – je ochotný všetkým ukázať, že mu to s balkánskou devou funguje aj v posteli!

Martin Jakubec

Martin pre Pluska.sk prezradil, že už má dosť všetkých tých podpichovačných rečí, a tak chce, aby ľudia videli, že aj so ženou vo vyššom veku sa dá milovať. ,,Chcete mať autentické video z našej svadobnej noci z postele? Uvidíte, že milovanie je možné aj v pokročilom veku. Ponúkame vám vidieť našu romantiku z postele, ak nám zaplatíte,“ vyjadril sa čerstvý ženáč. Ak by ste si ale predstavovali nejaký mizerný poplatok, aký si pýtajú napríklad stránky pre dospelých, musíme vás vyviesť z omylu. Jakubec za live se* s Božankou požaduje dva milióny eur, pričom ho vraj nezaujíma, či si za prenos zaplatí jednotlivec alebo sa naň poskladajú viacerí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

jakubec

,,Garancia je, že kto zaplatí, môže byť zverejnený a môže ostať v anonymite. Ja slovo dodržím vždy, stojím za slovom. A plním nad rámec sľubu,“ dušuje sa spevák, ktorý mieni z ceny spustiť len minimálne. „Potrebujeme mať každý z toho benefit a profit. To znamená, že je možná dohoda, ale držme to 1+1. Ak by bol veľký eminentný záujem na vyjednávanie, sme ochotní ísť s cenou dole a dohodnúť sa. Ale nie veľa, maximálne 10 percent,“ dodal Jakubec. Čo myslíte, pôjde niekto do tohto kontroverzného biznisu?

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Martin Jakubec