O svadbe Martina Jakubca sa už toho popísalo veľa – od niekoľkomesačného propagovania samotnej udalosti cez nekresťansky drahé lístky až po údajné svadobné fiasko, kedy sa malo veľkej udalosti zúčastniť len 5 hostí. Ako to ale naozaj bolo? Pozrite si krátky zostrih a názor si vytvorte samy.

Po tom, ako sa v médiách objavila informácia, že sa svadby storočia 35-ročného Martina Jakubca a 65-ročnej Božanky zúčasntilo len 5 hostí, to čerstvý ženích nevydržal a svoj názor na celú vec vyjadril vo videu, v ktorom nechýbali ani vulgarizmy.

Martin Jakubec

“Odkážem vám len jedno, choďte do ri*i všetci ako ste a buďte tam zastrčení dlho, dlho a dlho. Ak je toto pre niekoho fiasko, tak je to fiasko pre týchto v r*tných otvoroch,” prehlásil Jakubec. Podľa neho nešlo o žiadny trapas, práve naopak. “Žiadne fiasko, 140 ľudí a 15 ľudí bolo platiacich klientov, je to suma cez 30 tisíc eur, ktoré boli ochotné zaplatiť ľudia, len aby boli s nami čo i len hodinu,” tvrdí na svoju obhajobu.

Avšak podľa záberov, ktoré spevák ukázal fanúšikom na Facebooku prostredníctvom krátkeho svadobného zostrihu, to naozaj vyzerá tak, že väčšinu hostí tvorili len fotografi. I keď uznávame, že na konci sa už vo víre zábavy zvŕtalo ľudí viac vrátane starších dám, pravdepodobne fanúšičiek.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Martin Jakubec, Streamable