Meno Martina Jakubca sa posledné dni skloňuje v médiách vo veľkom. Môže za to jeho extravagantná svadba storočia, ktorá mala podľa jeho vlastných sľubov všetkých totálne ohromiť. Hoci veľkolepá slávnosť evidentne skončila nečakaným fiaskom, samotní aktéri si myslia niečo úplne iné.

Najprv sa na poslednú chvíľu zmenilo miesto konania – výnimočný obrad sa prekvapivo preložil na slávny Bratislavský hrad, neskôr prišli šokujúce dohady o tom, či sa táto svadba naozaj uskutočnila. Božanka si totiž nechala pôvodné priezvisko Verešová a hlavní hrdinovia ostro sledovanej „šou“ ešte doposiaľ fanúšikov oficiálnymi fotkami priamo z obradu nepotešili. Zatiaľ sme tak mohli vidieť len šťastne zamilovaný párik, ako si užíva netradičnú zábavu vo dvojici, pričom spoločnosť im robí len zástup novinárov.

jakubec bozanka

Kontroverzný spevák si ale myslí, že jeho plány vyšli podľa najlepších predstáv. Suma, ktorú vraj vďaka tejto svadbe zarobil, vám totiž môže vyraziť dych! Martin počas rozhovoru pre portál Plus Jeden Deň prezradil, že precízne naplánovaná hostina sa konala v troch fázach a za každú jednotlivú etapu si údajne zhrabol nemalé peniaze. 

„Pripravili sme tri eventy. Na prvom bolo 140 ľudí, každý platil 150 eur za hodinový koncert. To som zarobil 21-tisíc. Dnes zaplatilo za VIP lístky 25 ľudí po 500 eur. Z toho síce 9 nedorazilo a úplne sa stratili, zabudli, zaspali, netrafili. Ale zaplatili. Čiže žiadne fiasko, kšeft roka. Som najlepšie zarábajúci interpret, za hodinu 33 000 eur,“ vyjadril sa známy Slovák. Podľa jeho tvrdení všetko dopadlo priam výborne, takže momentálne sa novomanželia môžu tešiť z poriadne veľkého zárobku.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                    ho >>>TU<<<

jakubec bozanka

martin jakubec

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram/martinjakubec_official