Martin Jakubec je známy tým, že miluje vyvolávanie škandálov. Od čias, kedy osočoval osobnosti, ako sú Adela Vinczeová, Dara Rolins či raperi Kali a Rytmus, uplynuli štyri roky. Po smrti umelca Dana Heribana však ľuďom opäť pripomína, akú nenávisť vie chŕliť.

Ráno 24. mája odišiel náhle na večný odpočinok uznávaný herec a hudobník Daniel Heriban. Jeho smrť zanechala veľkú ranu nielen v srdciach jeho rodiny, ale aj celej verejnosti. Okrem jedného človeka menom Martin Jakubec.

V čase, keď po šokujúcej udalosti Slovensko plakalo, kontroverzný spevák nahral video s poburujúcim názvom Dorehotal sa aj dopumpoval Heriban. Povolala ho karma samá?. Hovorí v ňom napríklad o tom, ako veľká časť ľudí voči zosnulej hviezde ľútosť neprejavuje, pretože podľa neho nie je ani opodstatnená.

,,Ale to podstatné. Bol to práve ten človek, ktorý neváhal tancovať na smrti generála Lučanského. Ktorý sa tak vysmieval hnusným, arogantným spôsobom spolu s Kolíkovou aj celou tou plejádou, čo točili túto priblblosť. Tak sa tešili zo zabitia, z vraždy generála Lučanského. On bol práve ten človek, ktorý sa najviac vysmieval v tejto relácii žumpa Pumpa,“ uvádza Jakubec, narážajúc na komediálny seriál RTVS.

,,Milí priatelia, my tu vidíme priamu úmernosť a súvislosti, prečo títo ľudia zomierajú. Je to práve úmerné tomu, čo propagovali a čo do seba pchali,“ pokračuje vo svojej reči Bratislavčan znevažujúci Heribana ako umelca. Podľa jeho slov ho nevnímal v žiadnych dôležitých rolách. ,,Okrem nejakého Drndulíka či Bombarlíka, či jak sa volal ten v Hornej Dolnej, čo je tiež istá potupa či odnož žumpy – RTVS Pumpa, ale podstatné je to, že už je slobodný,“ neváhal zo seba vypustiť dehonestujúce slová.

,,Je na zamyslenie, či máme fňukať, alebo ho oplakávať. Samotná kosatá smrtka si ho našla. Môžeme teda hovoriť, žeby si ho našla samotná karma. A že išiel vlastne priamo, čelne sa stretnúť so svojou spoločníčkou, ktorá ho bude viesť po zvyšok večnosti. Toto si človek do svojho života pritiahol,“ znejú nechutnosti na adresu Dana Heribana, ktorého Jakubcovi, ako sa vyjadril, vôbec nie je ľúto.

Video Martina Jakubca si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: YouTube/MARTIN JAKUBEC-Info Scena, Instagram/tvmarkizaofficial