Martin Jakubec patrí medzi neprehliadnuteľné ikony slovenského šoubiznisu. Známy spevák okolo seba vyvoláva poriadny rozruch a začína vzbudzovať dojem, že nepozná žiadne prekážky. Najnovšie všetkých poriadne prekvapil, keď sa pochválil pripravovanou spoluprácou s TOP slovenským raperom Egom. Ako na to napokon zareagoval ten najpovolanejší?

Slovensko žilo niekoľko hodín v domnení, že nás už onedlho čaká obrovský hudobný šok. Ako oznámil samotný Martin Jakubec – so známym raperom sa vraj pri spoločnom stretnutí v štúdiu dohodli na vytvorení nového hitu, ktorý mal niesť zaujímavý názov Hniezdočko lásky. Podľa slov nádejného poslanca sa malo jednať o stretnutie folklórneho žánru s hip-hopovou zložkou, pričom takýto song by určite potešil mnohých nadšencov netradičného umenia.

martin jakubec

Reakcia populárneho hudobníka však na seba nenechala dlho čakať. Michal Straka alias Ego totiž poslal Jakubcovi jasný odkaz, v ktorom fanúšikom objasnil, ako celá táto bizarná situácia vlastne vznikla. Spomína tiež fakt, že sa síce s novopečeným ženáčom skutočne stretol, ale jednalo sa len o náhodný zraz v štúdiu. Dokonca ohľadne kontroverznej pesničky poskytol aj vyjadrenie.

Napísal som taký text z recesie, ale vydávať sa to asi nechystám. Nie. Želám mu všetko dobré aj s Božankou, nech sú šťastní. Ja budem asi pokračovať v tom, čo robím najlepšie,”  odkázal Martinovi jeden z najuznávanejších umelcov v našej krajine. Jakubec si tak na konto môže pripísať ďalšie nepríjemné fiasko…

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                        ho >>>TU<<<

ego

Celý Egov príspevok o spolupráci s Jakubcom

Zdroj: Instagram/Egoemo, Hitky.sk | Foto: Instagram/Egoemo, MartinJakubec_official