Máme za sebou slávnostný galavečer v znamení odovzdávania prestížnych ocenení v ankete OTO 2018. Napriek tomu, že mnohé osobnosti obrovskú radosť i dojatie z priebehu ostro sledovanej udalosti utajiť nedokázali, jedna z nich má na celú vec predsa len trochu iný názor – Martin Jakubec anketu OTO verejne zhodil pod čiernu zem.

Milovník šlágrov je veľmi dobre známy extrémne úprimným prejavom, pričom mu nerobí problém navážať sa ani do obľúbených celebrít. Po oficiálnych výsledkoch tohtoročného OTA sa tak neudržal a na svojom profile na sociálnej sieti celý galavečer ostro skritizoval.

jakubec

,,OTO za nami. Kategória spevák bola o ničom. Kali si prišiel pre cenu ako lazaret a opäť sa ľutoval, ako je u neho vo zvyku. Celkový gala večer nudný, miestami trápny podávanými výkonmi Farkašovskej, Sajfu, Hudáka a ďaľšímí. Naozaj tento rok trápne, dlhé, nudné,“ napísal známy producent v úvode drsného príspevku. Napriek nelichotivému postoju voči niektorým umelcom ale pochválil víťaza v kategórii Seriál roka (Oteckovia) či Hudobná skupina (I.M.T. Smile).

Novodobý slovenský módny guru si však, samozrejme, neodpustil poznámky ani smerom na outfity slávnych dám. Na základe jeho osobného hodnotenia paradoxne najhoršie obišli hviezdy módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová a Jasmina Alagič, ktoré by mali mať výber slávnostných rób v malíčku.

alagic drobova

Podľa Jakubca organizátori programu totálne zlyhali, pričom zrejme najtrápnejším momentom celého večera sa mal stať fakt, že hostia údajne sálu znudene opúšťali ešte pred oficiálnym skončením odovzdávania cien. ,,Trápni neskutočne. Ľudia predčasne vychádzali zo sály a išli radšej na vyprážané rezne, ktoré podávali na chodbe,“ na záver to zaklincoval Martin.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

jakubec

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official | Foto: Instagram/Martinjakubec_official, dezertkalimusic, Gabrieladrobova, YouTube