V januári tomu budú dva roky, čo na plátna kín zavítala slovensko-poľsko-česká komédia z pera spisovateľky Evity Urbaníkovej Všetko alebo nič. Včera večer sme mali možnosť sledovať tento film aj na obrazovkách Markízy, kedy asi väčšina z vás pri pohľade na jedného z hlavných hrdinov lapala po dychu. Vyzerá ale Michał Żebrowski alias Jakub tak príťažlivo aj dnes?

Tím zložený okolo Evity Urbaníkovej volil do filmu Všetko alebo nič nielen známe tváre, ako je Táňa Pauhofová či Ľuboš Kostelný, ale aj neokukaných hercov, čo dodalo snímke ešte väčší šmrnc. Jedným z nich bol poľský fešák Michał Żebrowski.

Michal si v komédii zahral rolu bohatého kassanovu Jakuba, ktorý poplietol hlavu hlavnej hrdinke Linde (Táňa Pauhofová), pričom s ním aj otehotnela. Tento vzťah však happyend nemal – krásna a nešťastná ryšavka napokon ostala so zlomeným srdcom.

Príťažlivý herec oslávil v júni svoje 47. narodeniny a žije vo Varšave po boku svojej manželky Aleksandra Adamczyk, s ktorou sa zobrali v roku 2009. A ako vyzerá „bad boy“ Jakub dnes? Nuž stále rovnako se*y a zvodne ako v obľúbenej komédii, i keď podľa fotiek na sociálnej sieti sa zdá, že strnisko, ktoré mal Michal vo filme, mu veľmi nevonia, čo je škoda.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Wikipedia | Foto: Instagram/zebrowski.michal, .continental-film.sk, YouTube