Napriek tomu, že Jennifer Lopez patrí medzi najžiadanejšie celebrity a bezpochyby aj medzi najkrajšie dámy sveta, v citovej oblasti ju veľké šťastie nesprevádza. Prednedávnom zrušila v poradí už štvrté zásnuby s Alexom Rodriguezom, no krátko nato prekvapila spoločnosťou, akú by u nej momentálne čakal asi len málokto.

Očarujúca diva J. Lo má za sebou niekoľkoročné známosti so slávnymi fešákmi, avšak doposiaľ ani v jednom zväzku dlhodobo nevydržala. Asi najkrajší párik tvorila s obletovaným hercom Benom Affleckom, no od ich rozchodu už uplynulo neuveriteľných 17 rokov.

jennifer lopez ben affleck

Čo čert nechcel, miestnym paparazzom sa podaril husársky kúsok, keď v uliciach Los Angeles nečakane natrafili práve na spomenutú dvojicu. Bývalí zaľúbenci sa mali spoločne viezť v luxusnom bielom vozidle, ktorého majiteľom je samotná latino speváčka.

Tá údajne svojho ex-priateľa odprevadila do hotela a pobrala sa preč. Hollywoodske hviezdy podľa záberov vôbec netušili, že ich fotograf spolu pristihol a pôsobili úplne uvoľnene. Záhadné snímky obleteli v priebehu pár hodín celý internet a nadšencom tohto spojenia vložili do hlavy poriadneho chrobáka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

ben affleck jennifer lopez

Zdroj: People.com | Foto: Univisionfamosos/The Grosby Group, Instyleuk, Jlo