Známa slovenská moderátorka Iveta Malachovská na sociálnych sieťach priznala, že ju už dlhé roky trápia bolesti. Teraz kvôli nim podstúpila chirugický zákrok a musí sa opäť učiť chodiť.

Jedna z hlavných protagonistiek relácie Dámsky magazín na Instagram pridala snímku, kde stojí s barlami vedľa nemocničného lôžka, čo veľa ľudí nepochybne prekvapilo.

,,30 rokov som odkladala výmenu bedrového kĺbu (vrodená vada). Pred pár dňami mi ho vymenili zo nový,“ prezrádza známa tvár z obrazoviek televízie RTVS, ktorú zdravotné problémy poriadne vytrápili.

,,Nie som prvá ani posledná, ktorá takúto operáciu podstúpila, ale už teraz napriek bolestiam cítim úľavu, už som nemohla ani spať, moje leto je jasné, učím sa chodiť. Vám všetkým prajem pohodu, radosť z každého dňa a všetkým pacientom držím palce a prajem skoré uzdravenie,“ napísala otvorene manželka operného speváka, ktorý už 3 roky bojuje so sklerózou multiplex.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Fanúšikovia Ivetku okamžite zasypali prianiami skorého uzdravenia. Samozrejme, my sa pripájame a želáme taktiež rýchle zotavenie.

Foto/Zdroj: Instagram/ivetkamalachovskaofficial