Historicky prvá Miss Československa z roku 1989 Ivana Christová (47) je dlhé roky pod paľbou kritiky, ktorá sa týka jej kolísajúcej váhy. Aj napriek tomu, že podporuje niekoľko charitatívnych organizácií, média zaujíma jediná vec. Schudla či pribrala? Zdá sa, že energická žena má toho dosť a pre neprajníkov má silný odkaz.

Je tomu iba zopár mesiacov, čo sa bývalá modelka mohla pochváliť schudnutou postavou, za čo zinkasovala aj pochvaly zo strany fanúšikov. Ako sa však zdá, u krásnej brunety sa zrejme dostavil zákerný jojo efekt, keď Ivana pribrala zhodené kilá späť a k tomu jej ich pribudlo ešte zopár navyše. Cielene sa tak snažila nepútať pozornosť extravagantnými kúskami oblečenia a menej sa objavovala na verejnosti.

Ivana sa však rozhodla s témou nadváhy zatočiť a svoje bohaté krivky nosí so vztýčenou hlavou. Jednoducho si zaumienila, že uštipačné narážky bude ignorovať a užívať si svoj život. „Športujem, som plná vitality, sily, mám energiu. To je pre mňa dôležité. Stretnem ľudí, ktorí sú možno chudunkí, ale to nemá život v sebe. Milujem každé kilo na sebe, lebo je zdravé, uviedla v rozhovore s Jankom Tribulom pri túre.

Svoje slová potvrdila aj na sociálnej sieti, kde dala jasne najavo, že sa nepríjemnými poznámkami už nemieni zaoberať. „Buďme sami sebou, nesnažme sa nikomu zapáčiť, milujeme seba, buďme najlepšou verziou seba samých. Boh s nami, vaša Christy,“ napísala Ivana s túžbou zastaviť hodnotenie jej života a predovšetkým jej tela. Tlieskame!

Zdroj: tvnoviny.sk, Facebook  |  Foto: Facebook