Ivan Rusina a Fero Sedlák ešte len uplynulý piatok odstúpili zo súťaže Moja mama varí lepšie ako tvoja, no už teraz veľmi dobre vedia, čo budú robiť ďalej. Pre divákov úspešnej show televízie JOJ si nachystali zaujímavé prekvapenie!

Každého určite zaujíma, ako známa dvojica Ivan a Fero využije svoju momentálnu popularitu a čo majú v pláne do budúcnosti. Po vzore ďalšieho úspešného účastníka show Vila Haba sa, samozrejme, chystajú vydať kuchársku knihu. No obyčajná kuchárka to teda nebude!

Ivan Rusina Fero Sedlák

Rozhodli sa totiž publikovať všetkých 90 receptov, ktoré navarili v relácii. Keďže ide o veľmi veľké množstvo jedál, naplánovali si kuchárku rozdeliť na viacero častí a postupne ich vydať v jednotlivých menších knižkách tak, aby boli cenovo dostupné. Recepty budú dokonca obohatené o zážitky a fotky z natáčania.

Ivan Rusina Fero Sedlák

Čo sa týka iných pracovných aktivít, už teraz majú naplánovaných množstvo festivalov a varení mimo televíznych obrazoviek. Obaja nás na sociálnych sieťach zásobujú snímkami z kulinárskych akcií, napríklad so špecialistkou z relácie Zuzanou Sabolovou či 15-minútovým kuchárom Gabom Kocákom. No a my im budeme držať palce, nech svoju slávu dobre zúžitkujú!

Ivan Rusina Fero Sedlák

Ivan Rusina Fero Sedlák

Zdroj: JOJ | Foto: Instagram