Kto by si nepamätal na najkontroverznejší pár Zámeny manželiek, v ktorom dvojicu delil 28-ročný vekový rozdiel. Od účinkovania Mariana a Ivy na televíznych obrazovkách ubehlo viac ako päť rokov. Ako sa má rodinka dnes?

Manželia účasť v reality šou oľutovali hneď po odvysielaní ich epizódy v televízii. Diváci na nich nenechali nitku suchú a najmä na Marianovi, na ktorého v tom čase ľudia podali stovky trestných oznámení. On sa však označeniu pedofil zubami nechtami bránil, nakoľko sa dal so svojou láskou dokopy až po tom, čo sa stala plnoletou.

Iva (23 a Marian (51) spolu vychovávajú dve dvérky. Staršia Dominika, ktorá sa objavila aj v Zámene manželiek, je už prváčka. ,,Celkom jej to ide. Najviac jej ide matematika a český jazyk… To písanie jej ide dobre, ale horšie je to s čítaním. Inak je dobrá gymnastka a potom je dobrá ešte s kreslením,“ nabonzoval na svoju ratolesť pre Blesk hrdý otec. Mladšia Anežka má štyri roky.

Rodinka sa má podľa mužových slov relatívne dobre. Zmenila bydlisko a zakladá si viac na poriadku či domácom jedle, ktoré nikdy nechýba na stole. „Dcéry majú každá vlastnú izbu,“ pochválil sa Marian. Nedávno dokonca absolvovali dovolenku v Turecku. I keď si na ňu museli požičať z banky, nič neľutujú. ,,Ja slušne zarábam a manželka tiež pracuje v jednej firme,“ uviedol zamestnanec pivovaru. Rovnako ako Marian aj Iva sa vo voľnom čase prihovára sledovateľom Tik Toku, na ktorom sa obaja snažia preraziť. Pozrite sa, ako dnes vyzerajú!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Blesk | Foto: YouTube/Televízia Markíza, Tik Tok marianzvymeny, ivazvymeny