Najväčšou hviezdou ôsmej série Let’s Dance je jednoznačne kubánsky herec Mario Cimarro. TV Markíza tak k nemu i pristupuje a zabezpečuje mu omnoho väčší servis než majú jeho kolegovia.

Mario Cimarro je pre všetkých šokom, avšak skôr nepríjemným než príjemným. Krásavec s latino koreňmi je pre divákov zatiaľ najväčším sklamaním, nakoľko sa v každom kole ocitol na chvoste rebríčka. Nadšená z toho určite nie je ani jeho tanečná partnerka Vanda Poláková, ktorá sa minulý rok s Jankom Koleníkom pretancovala až k víťazstvu.

cimarro

Aktuálne má Vanda pauzu, keďže ju skolil koronavírus, po ktorom sa ešte necíti úplne fit. S Mariom sa tak už druhýkrát bude na parkete zvŕtať jej náhradníčka Vanesa Indrová. Šušká sa však, že za jej neúčasťou môže byť aj samotný Cimarro. Hrdina z telenovelý Skrytá vášeň vraj do kolektívu veľmi nezapadol.

 „Televízia stavila na Maria ako na najväčšiu hviezdu, ale je pravda, že je veľmi svojský, čo sa odráža aj na jeho vzťahoch s ostatnými v šou,“ prezradil zdroj zo zákulisia Let’s Dance pre Nový Čas. Okrem toho sú snúbencovi slovenskej modelky Bronislavy Gregušoovej poskytované i nadšdandardné služby.

„Mario Cimarro je zahraničná hviezda. On je zvyknutý na nejaký štandard, na ktorý my v našej malej krajine nie sme úplne zvyknutí. On má určité podmienky, servis, ktorý je iný, než majú jeho kolegovia. Ale z jeho pohľadu je to úplne prirodzené, je to bežný štandard pri produkciách v zahraničí. Mariovi zabezpečujeme ubytovanie, má apartmán, má k dispozícii auto, má osobného asistenta,“ uviedol pre Nový Čas marketingový riaditeľ Markízy Michal Borec.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

mario cimarro

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial