Dara Rolins sa pred pár dňami so svojou dcérou Laurou vybrala za relaxom, počas ktorého si v rámci wellness pobytu spraviii pár milých spoločných záberov. Dievčatá v plavkách si od speváčkiných fanúšikov vyslúžili na Instagrame samé chvály, avšak jeden muž to totálne prepískol!

Speváčka Dara Rolins, ktorá sa po dlhšej hudobnej odmlke nedávno opäť vrátila na scénu, a to dokonca prostredníctvom dvoch noviniek Svitá a Sestry, je napriek všetkým svojím úspechom predovšetkým mamou. S dcérkou Laurou sa preto snaží tráviť čo najviac času, pričom najnovšie si dievčatá vyrazili na wellnessko.

Dara Rolins

24 tisíc lajkov

Slovenská diva je zvyknutá deliť sa o súkromie aj s fanúšikmi, preto pár snímok z pekných chvíľ strávených v spoločnosti Loly publikovala i na svojom profile. Fotkami v plavkách Dara dolsova zvalcovala Instagram, kde jej za ne venovalo srdiečko viac ako 24 tisíc ľudí. Samozrejme, sa pri nich vyskytlo aj množstvo ospevných komentárov hovoriacich o tom, aké sú baby krásne a ako im to spolu pristane. Až na jeden.

Dara Rolins

Nechutné!

Zrejme Darine a Laurine odhalené telá podnietili nemenovaného fanúšika k naozaj nemiestnemu komentáru – navyše ešte, keď sa na fotke nachádza malé dieťa.“Pekné kundy,“ napísal k záberu. I keď sa slovom kunda označujú pekné ženy, podľa expertov na jazyk ide o se*uaálnu atraktivitu, čo je v spojitosti s malou Lolou naozaj nechutné. Nemyslíte?

Dara Rolins

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi