Ďalší príklad toho, že všetko, čo je na internete či v televízii, nie je tak dokonalé, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Po verejne idylickej prezentácii Adama Levinea, populárneho speváka zo skupiny Maroon 5, a jeho manželky Behati Prinsloo, krásnej modelky z Victoria’s Secret, vyšla na povrch skutočná pravda o tom, čo sa deje za ich zatvorenými dverami. 

Americký párik Adam a Behati majú spolu už dve krásne deti Dusty Rose Levine (6) a Gio Grace Levine (4), pričom čoskoro k nim pribudne ďalší prírastok. Ani to však ikonickému hudobníkovi nebránilo nájsť si za svoju ženu náhradu. Konkrétne sa jedná o influencerku Sumner Stroh – práve ona vyšla s celou pravdou von.

Pôvabná tmavovláska ukázala bez zábran celému svetu konverzáciu medzi ňou a ženatým Adamom. Naživo si tak 50-krát krajšia,“ ospevoval jej výzor v súkromných správach, i keď ho doma čakala nádherná žena a dve malé deti.

On neveru poprel, keď vtom…

K celej situácii sa najnovšie vyjadrila aj hviezda z Los Angeles. „NEMAL SOM POMER, napriek tomu som prekročil hranicu počas poľutovaniahodného obdobia svojho života,“ Levine bránil vlastnú česť.

Moja žena a moja rodina sú to jediné, na čom mi v tomto svete záleží. Byť taký naivný a hlúpy, aby som riskoval jedinú vec, na ktorej mi skutočne záleží, bola tá najväčšia chyba, akú som kedy mohol urobiť. Už ju nikdy neurobím. Beriem na seba plnú zodpovednosť. Zvládneme to. Spolu to zvládneme,“ spevák uzavrel danú tému netušiac, čo bude nasledovať.

Po jeho „srdcervúcich“ a kajúcich slovách prišla studená sprcha v podobe ďalších dvoch žien – tie priznali, že si s Adamom v minulosti takisto vymieňali šteklivé správy. Ich výpoveď však bola z neznámych dôvodov zo sociálych sietí takmer okamžite stiahnutá.

Z nešťastia trend?

Ak by ste si mysleli, že tu kauza končí, ste na omyle. Pobúrení fanúšikovia totiž zaplavili internet videami, konkrétne na sociálnej sieti TikTok, kde zverejňujú videá ohľadom spevákovej nevery, a stáva sa z toho doslova trend. Toto je pár z nich!

@themodernrenaissance

Adam Levina cheated on Behati Prinsloo with Sumner Stroh #adamlevine #behatiprinsloo #sumnerstroh #adamlevinesumner

♬ Dangerous – Madison Beer

@cheaters_are_shit

#maroon5 #adamlevine #cheating #runway #model #gossip feel so bad for Behati – sumrs video?

♬ mano – horror movies • the best

@kace1115

Doesn’t matter if you’re a Victoria’s Secret model, he’ll still cheat. #Camillahomewrecker #adamlevine #fyp #foryourpage #cheaters #exposed #nursesoftiktok? #orbitzgum #SephoraConcealer

♬ original sound – KᗩᑕE

Zdroj: People.com l Video: TikTok l Foto: Instagram/SummerStroh, BehatiPrinsloo