Veľkonočné sviatky priniesli v našom šoubiznise niekoľko významných udalostí. Kým spevák Šorty ohlásil radostné očakávanie potomka, tanečníčka Katka Jakeš už svoju prvorodenú dcérku drží v náručí. O pekný rozruch sa postaral aj politik Boris Kollár – ten originálnym spôsobom reagoval na odvážny vtip smerom na jeho osobu.

Veľká noc sa očividne pre niektorých ľudí stala skvelou príležitosťou, ako si vystreliť z verejne známych osobností. Na facebookovej stránke s názvom Zomri, zaoberajúcej sa vymýšľaním humorných príspevkov rôzneho druhu, sa nečakane zjavila „spoločná“ fotografia Borisa Kollára a novozvolenej prezidentky Zuzany Čaputovej.

kollar

Podnikateľ s úsmevom od ucha k uchu na vtipnej koláži ponúka budúcej hlave štátu, že ju na Veľkú noc príde vyšibať, lebo vraj vyzerá na 19 rokov, na čo mu sympatická blondínka venuje potešený pohľad. Na smelý fórik sa napokon rozhodol zareagovať aj samotný hlavný aktér príspevku.

,,Mohli toto dať? Vyšibeme sa  #nepustilimadopaláca,“ vystrelil si sám zo seba Boris, ktorý fotografiu zdieľal na svojom oficiálnom profile na sociálnej sieti. Populárny slovenský multiotecko tak zase raz dokázal, že ho posmešky ľudí rozhádzať určite nedokážu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kollar

kollar

Zdroj: Instagram/kollarboris | Foto: Instagram/kollarboris, Facebook/Boris Kollár, Zuzana Čaputová