Z Rytmusovho romantického spamovania na sociálnej sieti sú v šoku azda všetci a výnimkou nie je ani jeho ex. Mnohí polemizujú o tom, že záplava zamilovaných príspevkov je len pomsta Dare a tá sa zrejme rozhodla hrať tú istú hru. Život ide ďalej a ona predsa pre rapera nebude plakať donekonečna, no nie?

Ohrdnuté ego, pošliapaná mužská hrdosť – vysvetľujú si fanúšikovia Patrikove pubertálne zamorovanie Instagramu fotkami so svojou osudovou láskou Jasminou. Veľa ľudí je presvedčených, že raper len využíva internet na to, aby v Dare podnietil žiarlivosť a ona svoj čin oľutovala. Bola to totiž práve speváčka, kto ich dlhoročný vzťah ukončil a ako už nie raz informovala, túžila si s Patrikom uchovať priateľstvo. Existuje ale vôbec pravé priateľstvo medzi mužom a ženou? Ak by Rytmus svojimi príspevkami naozaj nič nesledoval, pravdepodobne by si svoju láskou s veľkým L vychutnával v súkromí a celý svet nepresviedčal o jeho výnimočnom šťastí. Nuž, chlapi sú chlapi.

Dara spravila krok vedľa, keď sa o svoje sklamanie podelila verejne cez sociálnu sieť Instagram. Rytmus bol odrazu ako na koni – predsa za ním padla nejaká tá slzička! Ako sa hovorí, každé čudo tri dni trvá a tak ani Rolins nemieni preflákať celé leto oplakávaním svojho ex. Pri príležitosti začiatku školských prázdnin sa stretla so svojím bývalým priateľom Matějom Homolom, s ktorým má dcérku Lauru. Darinka Matějovi ochotne zapózovala do objektívu a neskrývala ani svoj povestný hollywoodsky úsmev. Párik na fotografii vyzerá ako idylická rodinka – rodinka, ktorú Rytmus s Darou nikdy nemal. Čo myslíte, chce týmto Dara Patrikovi ukázať, ako je nad vecou alebo kašle na minulosť a ide len o nevinnú fotku s rodinou? :)

dara a matej homola

Pochybujeme, že by sa Dara k Matějovi plánovala vrátiť. Ich vzťah stroskotal práve na jeho nevere a ako sa hovorí, dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš. Ako chrobák do Rytmusovej hlavy je však Matěj tak akurát.

Zdroj|Foto: Instagram