Rok 2017 nie je plodným len v šoubiznise, kedy mnohé hviezdy oznamujú radostné správy v podobe svadieb či tehotenstiev, ale aj vo svete internetu. V poslednej dobe sa akoby roztrhlo vrece s rôznymi šialenými módnymi trendami, ktoré dokážu ovládnuť veľké masy ľudí. K týmto vychytávkam sa po novom zaradil aj nápad, ktorého autorkou je Huda Kattan. 

Trblietky na jazyku, prilepené trsy v nose, obočie i pery v tvare vlnky alebo rôzne bláznivé farby vlasov za posledné mesiace doslova ovládli veľké množstvo ľudí. Najnovší módny trend nemal iné pokračovanie a našli sa tiež takí odvážlivci, ktorí neváhali a v momente ho vyskúšali. Jeho autorkou je make-up umelkyňa Huda Kattan, ktorá na svoj Instagram pravidelne pridáva rôzne novinky zo sveta líčenia.

Jej prácu sleduje neuveriteľných 22 miliónov ľudí, a tak je pochopoteľné, že sa medzi nimi našli i takí, ktorí vyskúšali to, čo predviedla vo svojom videu. Huda si v ňom totižto svoje obočie vytvarovala do loga svetoznámeho reťazca McDonald´s. Bláznivé video zverejnila začiatkom septembra a do dnešného dňa si ho pozrelo vyše 1,3 milióna ľudí.

https://www.instagram.com/p/BYtYC7Zgwa9/?taken-by=hudabeauty

 

Vyzerá to tak, že čím je nápad šialenejší, tým viac poblázni ľudí. Tento najnovší módny trend sa momentálne teší veľkej obľube, pretože sa našli nielen mladé baby, ale dokonca aj dievčatko, ktoré sa dalo na takúto bizarnú premenu. Niektoré to poňali po svojom a pridali aj zopár farieb, aby sa ich obočie podobalo na logo tohto obľúbeného reťazca rýchleho občerstvenia ešte viac.

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto/ Video: Instagram, YouTube