Patrí medzi TOPku najkrajších chlapov Slovenska, pričom aktuálne mu dodáva plusové body úloha bohatého právnika a zároveň milujúceho tatka v seriáli Oteckovia. Reč je o Braňovi Deákovi, z ktorého sa ženám podlamujú kolená. Bol však herec taký atraktívny aj zamladi?

Braňo Deák, ktorý budúci týždeň oslávi 36 rokov, žne v tomto období svoju najväčšiu slávu. Môže za to vďačiť úlohe Alexovi v rodinnom seriáli Oteckovia. Avšak pozorné ženské očku jeho hereckú kariéru zaregistrovalo už dávno predtým, keď sa herec objavil ako hlavná postava seriálu Druhý dych či ako bachar v Odsúdených.

Brano Deak

Ako Mario Cimarro

Jeden z najatraktívnejších slovenských mužov však v mladosti vyzeral úplne inak. „Vyzeral som ako Rómček,“ prezradil Braňo v internetovej relácii Matúša Krnčoka  #tbt. „Nebol som krásavec, bol som smiešny,“ okomentoval svoj vtedajší výzor. Moderátor uznal, že v Bratislavčanovi tkvie kus exotiky, dokonca ho prirovnal k Mariovi Cimarrvi, alias Juanovi Reyes zo Strytej vášne, ktorý si akosi v poslednom čase obľúbil naše Slovensko – vraj za to môže láska. „Podľa mňa vyzeráš ako Mario Cimarro zamlada, nie? Si vyzeral.“

Známeho herca by sme na jeho archívnych záberoch asi nespoznali, no vieme si predstaviť, ako v 90. rokoch, kedy sa nosila cestička na riťku, lámal v škole dievčenské srdiečka.

Brano Deak Brano Deak

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram