Ibi Maiga patrí k účastníkom jubilej série Farmy X, pričom na schátraný statok zavítal v tábore bohatých po boku zvučných mien ako Martin Šmahel, Veronika a Daniela Nízlové či Katarína Brychtová. Napriek veľkému odhodlaniu sa mu však v drsnej reality šou kvôli duelu s Dominikom Porubským  zotrvať až do konca nepodarilo.

Ibrahim sa krátko po vypadnutí z Farmy stal hosťom v rannej relácii s názvom Teleráno. Po ukončení natáčania sa však v štúdiu rozhodol prehovoriť o tom, čo všetko sa dialo za televíznymi kamerami. Napriek mnohým verejným domnienkam o tom, že biedne a drsné podmienky súťažiacich sú len čistý výmysel, Ibi priznal, že to, čo môže divák vidieť na obraze, je skutočná pravda.

Okrem toho, že ho na statku trápil neprestávajúci hlad, uviedol aj fakt, že v reality šou schudol celých 12 kg. Nedostatok jedla mal pritom zapríčiniť množstvo sporov medzi súťažiacimi, a to i počas jeho farmárčenia. Známy spevák mal dať totiž prísny zákaz konzumácie surovín mimo obeda, čo vyústilo do nejednej hádky. Tieto zábery sme však v televízii nevideli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com/YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Farma