V posledných dňoch na seba Ibrahim Maiga strháva maximálnu pozornosť. Hneď po odchode z reality show Farma sa totiž rozhodol, že sa bude divákom znovu pripomínať aspoň prostredníctvom sociálnych sietí. Vďaka najnovším príspevkom sa mu ale prekvapivo darí zaujať veľmi široké publikum.

Počas pobytu v rybárskej osade pôsobil exotický spevák tak trochu rozporuplne. Kým chvíľami to vyzeralo, že si svojou bezkonfliktnou a miernou povahou snáď ani nedokáže nikoho pohnevať, ďalšie momenty naznačovali pravý opak. Neraz sme boli svedkami aj totálne vyhrotených situácií, kedy z Ibiho ostatní farmári doslova šaleli.

ibi maiga

Divákom je však jasné, že za bránami bežného sveta sa ľudia správajú inak, ako majú vo zvyku. Po skončení šou sa tak aj Ibi prezentuje ako uvedomelý a mierumilovný človek, ktorý si zakladá na dôležitých hodnotách. Len pred pár dňami doslova zvalcoval celý internet originálnym videom, v ktorom sa otvorene prihovára najvyššie postaveným osobám v našej krajine.

Krátko nato sa na hercovom oficiálnom profile objavila ďalšia nahrávka. V novom príspevku si bývalý farmár rýpol do všetkých moderných ľudí s výzvou, aby sa trochu zamysleli nad svojim sedavým spôsobom života. Poriadne spotený Maiga, ktorý je evidentne plne zaborený do cvičenia, sa týmto spôsobom snaží inšpirovať druhých k tomu, aby aj oni začali na sebe makať.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                       ho >>>TU<<<

ibi maiga

„Milí priatelia, ja makám, a čo vy? Stále pred počítačom a pred televízorom? To nie je cesta,“ vyjadril sa Ibi v úvode svojho motivačného prejavu. „Najprv musíte niečo dať a potom niečo dostanete. Nie je to jednoduché, ale cesta jednoduchosti nikam nevedie,“ pokračuje slávny africký bača, pričom vyzýva fanúšikov k tomu, aby tiež nasledovali cestu, po ktorej sa vybral aj on sám. Zdá sa tak, že populárny herec z kultového filmu Fontána pre Zuzanu sa rozhodol, že tomuto svetu má ešte rozhodne čo ukázať. Sme v očakávaní, aké ďalšie cenné rady nám Ibrahim ešte prinesie…

Celý príspevok Ibiho Maigu

 

Zdroj: Instagram/ibi.maiga, streamable.com | Foto: Instagram/Ibi.maiga