Už keď Nela Slováková účinkovala v pikantnej šou Hotel Paradise, bolo všetkým jasné, že miluje pozornosť a neštíti sa ani nahoty. Svoju povesť odvážnej provokatérky influencerka nenechala zahanbiť ani na víkendovom plese, kde na nej prítomní mohli oči nechať.

Keď Nela Slováková vyráža do spoločnosti, rozhodne nesiaha po tuctových kúskoch, v ktorých by zapadla v dave. Na Diamantový ples v Brne zavítala v spoločnosti priateľa hokejistu Lukáša Kozáka, a to v luxusnej snehobielej róbe z dielne módnej návrhárky Zuzany Lešák Černej.

,,So Zuz sme si konečne sadli dostatočne dopredu a vďaka tomu mali čas na niekoľko skúšok šiat, ktoré vo finále vyzereli famózne. Jednoduché, elegantné, zároveň se*y a ženské,“ prezradila fanúšikom na Instagrame Nela, ktorá sa podľa svojich slov cítila v neprehliadnuteľnom outfite ako diva.

Odvážne šaty s hlbokým výstrihom a rozparkom siahajúcim až nad bedrá vyzerajú skutočne famózne, avšak blondínke zabezpečili, že pri istých uhloch ukázala svetu viac ako len opálené stehno či priesvitné bodíčko posiate trblietavými kamienkami.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Záber, na ktorom Nele vidno rozkrok, si môžete pozreť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/nelaslovakova