Televízny projekt s názvom HypnoShow pobláznil celé Slovensko. Bohužiaľ, predovšetkým v tom negatívnom zmysle. Po odvysielaní pilostnej časti zábavnej relácie totiž začali diváci tvrdiť, že sa jedná o čistý podvod, a tak sa na dané ohlasy rozhodol zareagovať ten najpovolanejší – hypnotizér Martin Lajprík.

Martin sa hypnózou živí i v súkromnom živote, a tak sa na toto svoje atypické povolanie stretáva s rôznymi názormi. „Bol to brutálny náklad, nečakal som, že dostaneme až takýto náklad za to. Jediné šťastie, ktoré sme mali, bolo to, že prišli Fekišovce na záchranu, pretože keby neni Fekišoviec a Dankovej rigorózky, tak sme úplne, že v …,“ vtipne reagoval na ohlasy, pričom spomenul aj virálne video starostky menovanej obce, ktoré zaplavilo internet.

Neskôr však Lajprík priznal, že tieto reakcie verejnosti sú normálne a podobné názory počuje aj od svojich klientov. „Nikto z tých ľudí, ktorí komentujú, skoro určite neboli v hypnóze a títo ľudia idú hovoriť, že čo je hypnóza a tak ďalej. Ľudia skrátka vedia, ako má hypnóza vyzerať, napriek tomu, že s tým nemajú žiadne skúsenosti,“ obránil svoje schopnosti, ktoré predviedol v televízii.

Martin sa dokonca netajil ani tým, prečo sa pustil do tohto kontroverzného televízneho projektu, ktorý sa plánoval už približne dva roky. „Je to niečo, čím sa živím, čím žijem,“ vyjadril sa a následne priznal, že sa bál jedinej veci, a teda, že bude jeho šou zle odprezentovaná práve ľuďmi zo štábu.

Známy hypnotizér neobišiel ani podozrenia z toho, že piati účinkujúcich mali byť obsadení a platení herci s presným scenárom. Podľa jeho slov mali totiž pred celým natáčaním prebiehať kástingy, kde prišlo približne 300 ľudí. „Na kástingy chodia stále tí istí ľudia a títo ľudia už väčšinou sú niekde. Proste už niekde hrali, boli niekde nejaký komparz alebo boli v nejakej reklame a všetkých týchto ľudí sme museli vyhodiť,“ opísal priebeh výberu, pričom sa réžia bála toho, že by stály komparz verejnosť našla v starých projektoch, a tak ich považovala práve za hercov – čo sa napokon aj tak stalo.

Následne sa Martin vyjadril ku problému vzniknutému priamo na natáčaní HypnoShow. „Niekde po prvej alebo druhej akcii prišiel za mnou big boss, že počuj Maťo, oni tomu neveria, tí, čo sú v publiku, opisoval znepokojujúcu situáciu. Vybehol som taký trošku naštvatý na tých ľudí, fakt, lebo už som bol z toho dosť otrávený, otvorene priznal a následne povedal, že sa mu ako dôkaz jeho práce podarilo ľuďom vysvetliť význam hypnózy na ich vlastnej koži.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lajprík dokonca uviedol aj to, kvôli čomu verejnosť tomuto umeniu neverí. „Ľudia s tým majú zásadný problém, pretože vidia stratu kontroly a to je niečo, čoho sa to naše ego strašne bojí,” dodal vo videu, ktoré si môžete pozrieť celé nižšie. Tak čo, presvedčili vás Martinove slová o tom, že sa možno skutočne nejedná o podvod? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj/Video: YouTube | Foto: Facebook, TV Markíza