V posledných dňoch zavládol v zákulisí TV Markíza doslova tanečný ošiaľ, a to s novou nákazlivou výzvou „Level Up“. Internetom sa začali šíriť videá, kde známe tváre z obrazoviek predvádzajú svoje tanečné kreácie. Už sa do nej zapojili aj účastníci šou Tvoja tvár znie povedome či moderátori Televíznych novín Lenka Vavrinčíkova a Viktor Vincze. Dnes sa na Instagrame ocitlo ďalšie video, v ktorom si tanečnú výzvu užívajú mladé herečky zo seriálu Oteckovia. 

Obľúbení „Oteckovia“ sú v plnom prúde a stihli si už získať silnú základňu fanúšikov. Okrem skvelých výkonov dobre známych hercov môžeme sledovať aj sľubný rozbeh hereckej kariéry niektorých detských hviezdičiek. Srdcia divákov si získavajú i seriálové sestry – mladé talenty Karinka Qayumová a Izabelka Gavorníkova. A práve tieto dve slečny sa rozhodli prijať veselú tanečnu výzvu a pobaviť tak svojich fanúšikov.

Oteckovia

7-ročná blonďatá Izabela a jej 13-ročná sympatická kolegynka Karin v seriáli stvárňujú deti slávnych hercov Zuzany Mauréry a Vlada Kobielského. Na pľaci zrejme trávia dosť času, a preto si dlhé chvíle počas nakrúcania krátia príjemným spôsobom v podobe točenia videí.  Šikovné dievčatá si s choreografiou poradili perfektne a TAKTO to roztočili! Pridáte sa k výzve aj vy? 🙂

https://www.instagram.com/p/BoOq8oujgGZ/?taken-by=oteckovia

 

Zdroj: Instagram |  Video/Foto: Instagram