Nie každá hudobná alebo televízna hviezda má toľko sledovateľov na sociálnych sieťach ako tieto krásne dvojčatá. Kým napríklad Dara Rolins sa len nedávno vytešovala, že jej instagramový účet presiahol hranicu 480 tisíc,  Leah Rose a Ava Marie ich majú už dvojnásobok.

Identické dvojčatá Leah Rose a Ava Marie sa stali hviezdami Instagramu vo veľmi mladučkom veku – mali len sedem rokov. Písal sa júl 2017, keď im ich matka založila účet a odvtedy sa počet sledovateľov z mesiaca na mesiac zvyšoval, dnes ich sleduje neuveriteľných 811 tisíc fanúšikov!

Dvojičky sú odvtedy často označované za najkrajšie dievčatá na svete nielen laickou verejnosťou, ale aj odborníkmi. Svedčia o tom viaceré podpísané zmluvy s modelingovými agentúrami. „Dievčatám som navrhla, či by sa nechceli okrem svojich tanečných a plaveckých krúžkov venovať aj modelingu,“ opisuje začiatok kariéry sestier ich mamina.

Údajne začali obe skákať od radosti a nemohli sa dočkať, kedy začnú. Napriek veľkej zaneprázdnenosti svojich detí trvá ich matka na tom, že milujú každú minútu, ktorú strávia pred objektívom alebo akýmkoľvek publikom.

Leah Rose a Ava Marie nie sú jediné krásne deti v rodine. K modelingu už privoňal aj ich brat Chase Robert, ktorý podpísal zmluvy s rovnakými agentúrami ako jeho sestry. Po kom to tie deti majú – po mamičke alebo po oteckovi?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: news.com.au | Foto: Instagram/clementstwins, pixabay.com