Život neprináša iba samé radostné chvíle a rôznymi smutnými udalosťami si tak musia prejsť aj známe osobnosti, ktorým sa šťastena tiež občas otočí chrbtom. Svoje o tom vie aj talentovaná mladá speváčka, ktorá sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účinkovaniu v šou Česko Slovensko má Talent. Zo sedadiel vtedy zodvihla všetkých prítomných a hlavou uznanlivo pokyvoval aj inak kritický Jaro Slávik, ktorému sa veľmi nepáčil speváčkin vzhľad.

Eva Burešová však všetkým dokázala, že aj zo škaredého káčatka môže vyrásť krásna labuť a dnes je z nej úspešná muzikálová speváčka, ktorá hrá v popredných českých muzikáloch, vrátane toho najslávnejšieho – v muzikálu Dracula. Tam hrá rovno hlavnú ženskú postavu, ktorú hudobný skladateľ Karel Svoboda napísal priamo na telo Lucii Bílej.

Hoci sympatická umelkyňa ušla od účasti vo svetoznámej šou kus cesty a v pracovnom živote sa jej mimoriadne darí, v tom súkromnom je to už o čosi horšie. Momentálne ju zamestnáva predovšetkým starostlivosť o skoro ročného synčeka Nathana, na ktorého však, žiaľ, nateraz zostala sama. So svojím priateľom, rovnako hudobníkom, sa rozišla, čo potvrdila aj sama pre viaceré české médiá – kvôli synovi však zostávajú naďalej v kontakte a otcovi v stretnutiach so synom vraj brániť nebude. Aj keď je momentálna situácia pre muzikálovú hviezdu určite ťažká, sama zrejme dlho nezostane. Veď Eva je krásna žena, o ktorú sa chlapi ešte radi pobijú.

Eva Burešová so svojím synčekom

Eva Burešová z ČSMT sa rozišla s partnerom

Foto: Instagram