Zamilovanému raperovi stúpla láska do hlavy. Povedomie o sebe už totiž buduje výhradne na svojom vzťahu s Jasminou Alagič, ktorý pomaly zatieňuje jeho kariéru. Fanúšikovia mu to ale netolerujú – na Sázavafeste ho poriadne vypískali!

Kráľ je mŕtvy – Rytmusking, ako sa sám prezýva, začína postupne strácať priazeň svojich fanúšikov. Väčšinu z nich si poštval tým, že príspevky z jeho raperského sveta nahradil romantickými vyznaniami a fotkami s priateľkou Jasminou Alagič. Z ich drsného idola sa tak stal len rádový Rómeo, ktorý svoju lásku vyslovene vnucuje.

rytmus a jasmina

Kameňom úrazu sa stalo Patrikovo štvrťhodinové meškanie. Raper mal vystúpiť presne o polnoci, no na pódium prišiel až o 15 minút neskôr. Fanúšikovia to pochopili tak, že Rytmus na nich zvysoka kašle, myslí si, že je nedotknuteľný a radšej sa niekde peleší s Jasminou. 

Keď sa už „kráľ“ konečne dostavil na pódium, rozzúrený dav ho vypískal a siuáciu nedokázal ukľudniť ani moderátor. Bučanie nebol jediny prejav antipatie zo strany obecenstva – trucovité publikum sa počas vystúpenia tvárilo znudene a mnohí dokonca radšej siahli po svojich smartfónoch. Pre fanúšikov bol koncert na Sázavafeste hotovým prepadákom.

rytmus

Inak to však vidí Rytmus, ktorý si vystúpenie užil a k otázke meškania povedal, že išlo o nepredvídateľnú situáciu na cestách. Žeby zápchy z rodného Slovenska? Možno. Meškať 15 minút nie je zas až taká katastrofa, no toto gesto bolo pochopené ako neúcta k fanúšikom. Možno by mal raper ukrojiť kúsok z času pre Jasminu a venovať ho tým, ktorí ho dostali tam, kde je.

Zdroj: expres.cz | Foto: Facebook, Instagram