Hoci z roku 2016 ubehlo len zopár mesiacov, my vám už teraz prinášame tie najznámejšie fotografie a videá, ktoré zaujali internetový svet. Ide o príspevky obyčajných ľudí, ktorí sa stali zo dňa na deň ,,slávnymi“. Spoznávate ich? 🙂 [sociallocker]

 

Plastiková matka piatich detí

Žien, ktoré by sa chceli podobať na bábiku Barbie, je mnoho. Práve medzi ne patrí aj Nannette Hammond, matka piatich detí z amerického Cincinnati. Na svojom instagramovom konte pravidelne uverejňuje fotky a videá hraničiace s dobrým vkusom. Stredobodom záujmu sa stala po tom, čo priznala, že na plastické operácie minula 500 000 amerických dolárov!!!

https://www.instagram.com/p/BCHIAALPug_/?taken-by=nannette_hammond

Rozkošný veterinár

Príťažlivý veterinár Dr. Evan Antin z Kalifornie sa stal slávnym v momente, keď na jeho instagramové konto upozornila zábavná stanica BuzzFeed. A veru, nejedno ženské srdce zaplesalo, veď internet je dnes plný Evanových rozkošných snímok so zvieracími pacientmi.

Smutný starý otec

Kenneth Harmon získal titul najsmutnejšieho starého otca po tom, ako jeho fotku z nedeľnej večere zverejnila na svojom Twitter konte vnučka Kelsey. ,,Večera so starým otcom. Spravil 12 hamburgerov pre šesť vnúčat, ale prišla som iba ja. Ľúbim ho,“ komentovala fotku, ktorá chytila za srdce mnohých ľudí.

300

Hovienková Lady

Táto mladá dáma sa stala slávnou vďaka neuveriteľnému trapasu na rande, s ktorým sa okamžite pochválila aj na svojom Twitter konte. O čo vlastne išlo? Po tom, ako použila toaletu a obsah sa nespláchol celý, spanikárila. Po dlhšom uvažovaní sa rozhodla spraviť to, čo by vraj mala spraviť každá žena. Hovienko si zbalila do kabelky!

lady

Bláznivé interview

Interview sa stalo populárnym hlavne v anglicky hovoriacich krajinách. Michelle Dobine ho poskytla reportérovi Newson6 po tom, ako v jej dome v Oklahome vypukol požiar.

Trojročná gymnastka

3-ročná Emma vyráža svojim talentom dych. Po zverejnení niekoľkých videí prišla gymnastické schopnosti ukázať aj do najsledovanejšej show Ameriky, k samotnej Ellen DeGeneres. A veru, do vrecka by schovala i omnoho skúsenejšie gymnastky!

Damn Daniel

Asi najväčšie prekvapenie virálnych videí. Kalifornský teeneger nafilmoval sám seba, ako obdivuje kamarátove topánky. Video sa stalo senzáciou hlavne medzi mladými.

https://www.youtube.com/watch?v=PnI-byHtMN0

Chlapec, ktorý jedol melón

Chlapec, ktorého natočila kamera na športovom zápase, sa stal slávnym vďaka svojim stravovacím návykom. Veď posúďte sami. Nie každý zje melón aj s kôrou. 🙂

Žena, ktorá zmizla v priamom prenose

Video, ktoré sa preslávilo aj v našich končinách a má jemne nadprirodzený nádych. Zachytáva muža, ktorý poskytuje rozhovor pre nórsku televíziu v priestoroch letiska a žena za ním jednoducho zmizne.

https://www.youtube.com/watch?v=mymjifQL2-M

Nahnevaná žena

Jordan Alexander a jej nahnevaná tvár sa stala absolútnym hitom internetu. Ženu nahneval manžel, ktorý si jazdu na dráhe v poslednej chvíli rozmyslel.

teta

Foto: Instagram, Facebook, Twitter | Video: Youtube [/sociallocker]