Od včerajšieho dňa sú Fekišovce najslávnejšou slovenskou obcou, do ktorej sa už dokonca začali organizovať i hromadné autobusové zájazdy. Za všetko môže bizarný záznam zo zasadnutia obecného zastupiteľstva na čele s hviezdnou starostkou Miloslavou Fedorovou.

Donedávna neznáma dedinka sa stala vďaka videu starostky doslova legendou. Fekišovce obehli celý internet, pričom už na ňom môžete nájsť nejednu paródiu na svojskú Miloslavu Fedorovú, ktorá na začiatku zasadnutia prinútila poslancov spievať hymnu a po celý čas sa k nim správala ako despotická učiteľka v škôlke. Za pani Fedorovou sa vybral aj štáb TV JOJ.

,,Nie som žiadny diktátor, ani nemám tendencie niekoho zhadzovať,“ vyjadrila sa na kameru starostka Fekišoviec, ktorá na svojom poste podľa niektorých obyvateľov nemá čo robiť, napriek tomu obci vládne už štvrté volebné obdobie. Ako ale prezradila Fedorová, zastupiteľstvá s predošlými poslancami sa niesli vo veľmi príjemnom duchu.

To, že bola pani starostka obce Fekišovce vytočená a nepríjemná voči poslancom, vraj spôsobil kameraman, ktorého na zastupiteľstve nečakala. ,,Je mi to veľmi ľúto, že to dopadlo tak, ako to dopadlo. Chcela som sa aj poslancom ospravedlniť, pozvala som ich aj na noročočné stretnutie, ale, žiaľbohu, každý mal pracovné povinnosti,“ uviedla Fedorová.

Fekišovce

Mnohých zrejme zarazilo, ale hlavne pobavilo to, že starostka prítomných nútila spievať slovenskú hymnu. Čo bolo ešte komickejšie, že ani jeden z nich vrátane Fedorovej nevedel text. Prečo to teda starostka spravila? ,,Pretože som nepredpokladala, že ani oni spievať nevedia. Nemuseli spievať, ale hymna nie je povinná, mala by sa, ale nijaký trest za to nehrozí, keď sa nezaspieva. Ale fakt skutočne som si nemyslela, že oni tiež nevedia spievať tak ako aj ja,“ úprimne priznala. Na záver sa starostka Fekišoviec netajila tým, že aktuálnu situáciu psychicky nenesie najlepšie. ,,Nie som v pohode, ale agenda sa sama nevybaví, takže musím ísť ďalej,“ uviedla s ľútosťou, pričom celý rozhovor si môžete pozrieť vo videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Reportáž TV JOJ z obce Fekišovce

Celý rozhovor so starostkou obce Fekišovce

Zdroj/Foto: Noviny.sk