Seriál s názvom Búrlivé víno nepochybne patrí medzi najobľúbenejšie a najdlhšie projekty modro-žltej televízie. Príbeh Niny a Martina si získal tisíce fanúšikov, ktorí si dodnes radi zaspomínajú na všetky hlavné i vedľajšie postavy. Jednou z nich je aj vtipná ryšavka, ktorá sa kvôli materskej dovolenke nedávno stiahla do úzadia.

Helena Krajčiová sa do „vinárskeho archívu“ zapísala ako múdra a vtipná Dorka, ktorá síce musela na lásku čakať dlhšiu dobu, avšak nakoniec svoj osud spečatila s nešikovným Igorom. Okrem toho sa herečka objavila i v iných slovenských trhákoch, ako napríklad Profesionáli či Ministri.

Helena sa však nedávno stiahla z televíznej obrazovky. Dôvodom bolo jej druhé tehotenstvo, o ktorom sme vás už skôr informovali. Známa herečka a speváčka sa tak momentálne nachádza na materskej dovolenke so svojím dvojmesačným synčekom Kryštofom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po menšej odmlke ale čakalo fanúšikov sympatickej ryšavky milé prekvapenie. Helena sa totiž na rozdiel od jej kolegyne z Búrlivého vína Nely Pociskovej rozhodla tvár svojho druhého dieťatka ukázať všetkým priaznivcom, a tak na jej sociálnej sieti nájdeme množstvo nádherných záberov, pozrieť si ich môžete v článku nižšie.

Foto: Instagram/Helena Krajčiová, Facebook/Búrlivé víno