Sympatická Dominika Kavaschová je jednou z hviezd markizáckeho seriálu Oteckovia, v ktorom stvárňuje trošku bláznivú Sisu. Mladá herečka je aj v súkromnom živote veľmi zábavná a veselá osôbka, pričom svojich fanúšikov pravidelne zásobuje vtipnými príspevkami. Tentokrát sa však hviezda Oteckov ukázala v podobe, aká u nej nebýva zvykom. 

Atraktívna Markizáčka býva pomerne dosť aktívna aj na sociálnej sieti. Svojich sledovateľov tak vždy rada oboznámi s novinkami zo súkromného či kariérneho prostredia, pričom častokrát neváha pridať aj veľmi zábavné momentky. Diváci totiž milujú jej originálny zmysel pre humor a nikdy nemiznúci úsmev na tvári.

oteckovia

Najnovšie sa seriálová Sisa pochválila skutočne vynikajúcou ponuku na jedinečnú spoluprácu, aká sa neodmieta – Dominika sa stala novou tvárou prestížnej značky zaoberajúcej sa predajom luxusných šperkov. Pri tejto príležitosti sa tak v rámci fotenia náhle premenila na poriadne zmyselnú kočku.

Herečka sa netají tým, že je touto ponukou od majiteľa známej spoločnosti poctená a svoje emócie vyjadrila aj verejne. „Stala som sa tvárou jeho krásnych a unikátnych šperkov. Je to prvýkrát, čo som sa na niečo také dala, avšak dôverujem (keďže poznám osobne) precíznosti a originalite jeho práce, a veľmi sa z toho teším,“ vyznala sa brunetka. Musíme uznať, že takto to Dominike fakt sekne!

                  Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                      ho >>>TU<<<

dominika kavaschova

dominika kavaschova

Zdroj: Instagram/donda_kawa | Foto: Instagram/klimisperk, donda_kawa