Obľúbená herečka Mária Bartalos už čoskoro manželovi porodí prvého spoločného potomka. Hviezda seriálu Oteckovia však evidentne nepatrí medzi ženy, ktoré by väčšinu tehotenstva presedeli doma na gauči – pred pár dňami dokonca vycestovala do zahraničia!

Seriálová Linda ani počas tehotenstva nezaháľa a naďalej sa venuje pracovným povinnostiam, i keď by sa postava krásnej učiteľky mala z markizáckych Oteckov postupne vytrácať.

oteckovia

Prominentná tehuľka sa však najnovšie rozhodla, že si prevetrá hlavu v zahraničí – zbalila si kufre a spoločne s manželom Adrianom na vybrala na poriadny kus cesty ďaleko od rodného Slovenska. Zamilované hrdličky si to totiž namierili rovno za veľkú mláku, kde práve v týchto chvíľach objavujú krásy Ameriky.

Budúca mamička s rastúcim bruškom preletela pol sveta a spoza oceánu posiela fanúšikom pozdravy v podobe zaujímavých fotiek. Mária Bartalos tak podobne ako jej tehotná markizácka kolegyňa Jasmina Alagič patrí medzi tie šťastnejšie ženy, ktoré si aj v „druhom stave“ môžu život i zábavu bez zábran užívať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Bartalos

Zdroj: Instagram/Maria.bartalos | Foto: Instagram/bartalos.mary, queenmariabartalos_fp