Ansel Elgort (23) sa stal miláčikom ženského publika doslova z noci na ráno. Americký herec, spevák a tiež DJ, vystupujúci pod menom Ansølo, sa vďaka romantickej tínedžerskej dráme ,,Na vine sú hviezdy“ vryl do sŕdc miliónov žien po celom svete, veď ktorá z nás by odolala slušnému ,,drsniakovi“, ktorý napriek tomu, že zomiera, splní vaše posledné želanie? 

V smutnom filme ,,Na vine sú hviezdy“ od Johna Greena si Ansel zahral hlavnú postavu Gusa Watersa, kde tvoril spolu so Shailene Woodley (26) zamilovaný párik umierajúcich tínedžerov. Okrem tejto snímky sa herec objavil aj v novších projektoch, ako Divergencia, Papierové mestá či Baby Driver. Čo sa týka hudobnej kariéry, umelec už stihol vystupovať na tanečenej párty v Amsterdame, bol predskokanom skupiny The Chainsmokers a taktiež si zahral so svetovým DJ-om Martinom Garrixom. Celkom slušné, nemyslíte? 🙂

Na vine sú hviezdy

V súkromnom živote je sympatický Ansel zamilovaný do svojej krásnej polovičky Violetty Komyshan, s ktorou je od roku 2012. Dvojica sa spoznala na Umeleckej strednej škole: Fiorello H. LaGuardia School v New Yorku, pričom ona chodila na balet a on na herectvo. Zaľúbili sa do seba na prvý pohľad, aj keď to bolo nečakané. Violetta uviedla, že ani netušila, že chodia na tú istú školu. Síce si dali v roku 2014 ročnú pauzu, no ich romanca dnes pokračuje naďalej. 22-ročná Violetta je taktiež umelkyňou, ktorá svoju tanečnú kariéru posúva v spoločnosti BalletNetxt v New Yorku.

Ansel a Violetta

Ansel a Violetta

Ansel a Violetta

Ansel a Violetta

Zdroj: Instagram, Dailymail | Foto: Instagram, Facebook, wallpapercave.com