Sympatická speváčka Dara Rolins zažila veľmi nepríjemnú skúsenosť, keď si s dcérkou Lolou chcela odskočiť na zimnú dovolenku na exotické Bali! Na letisku v Prahe však zažila šok, keď ich personál letiska nevpustil do lietadla. 

Určite vás zaujíma, čo bolo dôvodom tejto nepríjemnosti, ktorú si v návale balenia a tešenia sa na teplé slnečné lúče a more dievčatá nevšimli. Niektoré krajiny totiž vyžadujú, aby mal váš pas platnosť najmenej pol roka po príchode do krajiny. A presne táto malá nezrovnalosť v cestovnom doklade Darinej dcérky Loly bola kameňom úrazu.

Dara sa na sociálnej sieti posťažovala na túto krivdu, ktorá im v okamihu zmrazila dovolenkové plány: ,,Keď sa miesto na Bali zobudíte zase doma, pretože doba platnosti pasu vašej princeznej je o 14 dní kratšia než pol rok, ktorý sa v niektorých krajinách, ako trebárs na Bali, počíta od položenia nohy na ich územie. A tento faktor je podmienkou vstupu, rovná sa dôvodom, kedy vás už v Prahe nepustia ani do lietadla.“ 

Speváčka nelenila a okamžite absolvovala turné po príslušných úradoch. Teraz už každým dňom očakávajú nový cestovný pas, ktorý im poskytne ,,vstupenku“ na vysnívané Bali! A ako na záver dodáva samotná Dara : ,,Teraz už zostava len veriť a dúfať, že si náš odlet zopakujeme v priebehu najbližších dni ešte raz, tzv. znovu a lépe!” Držíme palce!

Takto si už v minulosti užívali na Bali!

A tu si už dievčatá vybavujú potrebné doklady!

Zdroj/ Foto: Instagram