Stále má čím šokovať! Martin Jakubec je ako kinder surprise – nikdy neviete, aké prekvapenie z neho vypadne. Najnovšie verejnosť šokoval informáciou o svojej novej spolupráci. Neuveríte, s akým hudobníkom spevák pripravuje duet.

Martin Jakubec sa netají svojimi nesympatiami voči slovenskému raperovi Rytmusovi, ktorému dokonca na margo jeho škriepky so Janett Drapákovou poslal okrem iných pár ostrých slov aj on. Celé Martinove vyjadrenie na Patrikovu adresu si môžete prečítať — TU —

Martin Jakubec

Iný slovník však už čerstvý ženáč používa v spojitosti s Paťovým najbližších kolegom, kamarátom a takzvaným bratom Egom. Čo je ale ešte šokujúcejšie, práve s týmto raperom z Piešťan pripravuje spoluprácu, ktorú budeme môcť nájsť na jeho novom albume.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako sa Jakubec pre Rukahore.sk vyjadril, s Egom už boli spolu aj v štúdiu, pričom k danému hitu musia ešte dotvoriť hudbu. „Bude sa to volať Hniezdočko lásky a bude to spievajúci EGO na ľudovú nôtu a rapujúci Jakubec. Ľudia sa naozaj majú na čo tešiť,“ dodal. Nuž sme naozaj, NAOZAJ, veľmi zvedavé, čo nám títo dvaja prinesú!

Ego Zdroj: Rukahore.sk | Foto: FacebookMartin Jakubec, Michal „Ego“ Straka