Či je pracovný, nepracovný týždeň, zimný semester či letné prázdniny, dnes majú sviatok všetci študenti a milovníci dobrej slovenskej hudby. Práve dnes vypukne druhý ročník študentského festivalu „BACK TO SCHOOL“!

Ešte stále nemáte program na dnešný večer a vo vašej schátranej izbe sa vám nechce zostávať ani kvôli spánku? Práve dnes sa môžete stať vy tou vyvolenou, ktorá získa ubytovanie na celý akademický rok v luxusnej izbe zvanej GOLDEN SPACE, priamo na Mlynoch! Presne pred jedným rokom zahájil festival ,,BACK TO SCHOOL“ svoj prvý ročník a v dnešný deň sa medzi študentov vracia, aby symbolicky oslávili začiatok aktuálneho akademického roka v Mlynskej Doline. Okrem nespútanej zábavy a množstva mladých ľudí sa môžete tešiť aj na niekoľko hodín koncertov, kde uvidíte jednu z najobľúbenejších festivalových kapiel, Le Payaco. Okrem overených hitov ako ,,Dobrý večer priatelia“ či ,,Sadni si mi na kolená“, budete počuť aj skladby z nového albumu, ,,Dnes je ten deň“. Okrem iného sa môžete tešiť aj na kapely Walter Schnitzelsson, Chiki Liki Tu-a, Heľenine oči a Puding Pani Elvisovej.

Ak ste študentom vysokej školy a máte či si založíte Space účet v Slovenskej sporiteľni, môžete sa zúčastniť súťaže o nadštandardne  zariadenú izbu Golden Space, ktorú budete využívať počas celého akademického roka. Že je to málo? Pridávame! Akciu, ktorá je venovaná všetkým mladým, podporuje aj telekomunikačný operátor SWAN, ktorý prichystal pre všetkých zúčastnených veľké prekvapenie. Príďte a zažijete. 🙂

Novinkou druhého ročníka sú nespútané afterparies!

Či už máte na zajtra nejaké plány alebo nie, akcia, ktorej ambíciou je rásť z roka na rok, prináša zaujímavú novinku! Po skončení koncertov sa nemusíte báť ukončenia veškerej zábavy, tá sa totiž presunie do viacerých hudobných klubov v Mlynskej Doline! Hlavná afterparty sa bude odohrávať od 22:00 v priestoroch Unique Clubu. Ostatné parties budú prebiehať v kluboch Aura a Kotolňa, pri čom každá z nich bude tematicky a hudobne odlišná.

LINE-UP

MAIN STAGE – parkovisko: 
17.00 – 17.40 WALTER SCHNITZELSSON
18.00 – 18.45 HELENINE OCI
19.00 – 19.45 CHIKI LIKI TU-A
20.00 – 20.45 PUDING PANI ELVISOVEJ
21.00 – 22.00 LE PAYACO

AFTERPARTIES

UNIQUE CLUB STAGE:
22.00 – 00.00 BOBSAN
00.00 – 02.00 EMONOIZBOYZ
02.00 – 04.00 SIR BAKULU