Markizácky projekt Tvoja tvár znie povedome je už opäť v plnom prúde a u televíznych divákov sa teší obrovskej priazni, pričom každý týždeň môžeme sledovať priam dych vyrážajúce premeny. Moderátorská hviezda Jasmina Alagič ale dostala neľahkú úlohu – v najbližšom kole sa má predstaviť ako legendárna kapela Kelly Family!

Bývalá moderátorka Superstar sa musí už túto nedeľu popasovať s obrovskou rolou. Ruleta v Tvojej tvári je neúprosná a Jasmine vybrala slávne hudobné zoskupenie, ktoré kedysi valcovalo hitparády po celom svete – Kelly Family sa už navždy zapísali ľuďom do hláv ako najúspešnejšia rodinná kapela všetkých čias. Atraktívna partnerka Patrika Rytmusa Vrbovského však pre tento účel dostane posilu rovnako, ako to bolo v prípade jednej z minulých epizód, kedy jej na pódiu robil spoločnosť idol 90-tych rokov Erik Aresta.

jasmina alagic erik aresta

A kto príde kráske na pomoc tentokrát? TV Markíza prezradila, že pozvanie do show prijal obľúbený slovenský spevák Tomáš Bezdeda, s ktorým sa spoločnými silami pokúsia čo najdôveryhodnejšie napodobniť nezabudnuteľných Kellyovcov. Diváci sa tak zase raz môžu tešiť na zaujímavé číslo v podaní dvoch talentovaných hviezd.

Takto vyzerajú Tomášove prípravy na vystúpenie

tomas bezdeda

Zdroj: Instagram/TvojaTvarZniePovedome | Foto: Instagram/JasminaAlagic, TomasBezdeda, TvojaTvarZniePovedome