Priebeh jubilejnej desiatej série Farmy prešiel radikálnymi zmenami. Súťažiaci boli totižto poprvýkrát rozdelení do dvoch táborov, ale naviac ich neskôr čakal aj prechod tromi fázami – bohatí a chudobní, očistec a nový život, pričom každá má svoje pravidlá. 

Aktuálne sa hráči ocitli v druhej tretine svojej náročnej cesty za finančnou odmenou. Očistec slúži nielen na znovuzrodenie tela, ale predovšetkým i medziľudských vzťahov na Farme. Ako sa však zdá, niektorí majú túto úlohu už úspešne za sebou, čo dosvedčuje aj nedávne zblíženie sa blonďavej banditky so známym modelom.

Michal a Lívia majú k sebe čoraz bližšie

Vzájomné objatia a dotyky vyústili až do hrubého podvádzania vo forme porušenia pravidiel. Lívia mala totiž počas svojho pôsobenia na poste farmárky týždňa obrovskú výhodu – ako jediná na statku mohla spať na matraci. Z pohodlia sa však netešila sama, keďže jej spoločnosť nerobil nik iný ako samotný Michal Gajdošech. Takéto zvýhodnenie je ale v drsnej reality šou prísne zakázané, čo zaznamenala aj väčšina divákov.

Lívia s Michalom spali v posteli farmára týždňa

Podľa pravidiel by mal na matraci spať len farmár týždňa, prečo tam aj henten chrápe a nikto ho nepotrestá?“ Na rovinu sa spýtala jedna z fanúšičiek. Tieto ohlasy zaznamenali aj tí najkompetentnejší, pričom vyjadrenie bolo jasné. Tresty môže udeliť len farmárka týždňa, avšak v tomto prípade to je samotná Lívia. Zdá sa vám to byť spravodlivé?

Porušenie pravidiel na Farme nemá kto potrestať
Postrehy divákov a následné vyjadrenie kompetentných

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/Farma, Facebook/Farma