Vopred vás upozorňujeme, že pohľad na túto ženu spôsobuje strach a hrôzu.  Kristina Karyagina trpí posledné roky anorexiou, avšak dohnala to až do štádia, kedy jej telo váži neuveriteľných 17 kíl!

Kult dokonalej krásy, ktorý vládne dnešnému svetu, doženie mnohé ženy až k smrti. Veľmi blízko k nej má aj 26-ročná Kristina. Už od strednej školy totiž trpí anorexiou, pri ktorej najmä mladé dievčatá odmietajú jesť v domnení, že sú tučné. Avšak svoj boj s touto duševnou chorobou dostala až na číslo 17 kíl, čo je váha 4-ročného dieťaťa.

Nad Ruskou dvíhajú lekári obrovský varovný prst – ak sa nespamätá a nezačne liečiť, do roka už podľa nich na tomto svete nebude. Strach tak Kristínu prinútil zabojovať, v čom jej pomáha fitnes trénerka Maria Kokhno, ktorú kedysi taktiež prepadla táto zákerná choroba. Maria pre Kristinu vyzbierala peniaze na liečbu v Novgorodu, kde prišla spolu so svojou mamou. Kým doteraz vraj pila len vodu a džúsy, pričom sem tam si prehryzla banán a jablko, aktuálne ju už jej matka videla jesť aj kašu. Priznala, že neverila vlastným očiam. My len veríme, že tento príbeh budeme mať šťastný koniec…

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, YouTube, Twitter