Formácia Peter Bič Project sa radí medzi popredné skupiny, ktoré môžete na Slovensku nájsť. Jediná žena v kapele, konkrétne speváčka Viktória Vargová, utrpela vážne zranenia počas nehody, po ktorých skončila v nemocnici. 

K incidentu došlo počas jazdy na bicykli, kedy speváčka neustriehla riadenie a, žiaľ, zabudla aj na bezpečnostnú prilbu. „Išla som včera na bicykli z domu na skúšku. Nabrala som dolu kopcom obrovskú rýchlosť, nabehla do jamy a spadla som,“ opísala nešťastnú situáciu.

V deň hrozivej nehody ju však čakali dva koncerty, ktoré prekvapivo odohrala bez väčších problémov. „Sánku som si našťastie nezlomila, ale nie som schopná úplne zavrieť ústa,“ dodala pre Topstar.

Okrem toho zverejnila vyjadrenie pre fanúšikov, ktorým sa prihovárala priamo do duše. „Priatelia, nech jazdíte na čomkoľvek, jazdite opatrne, zodpovedne, toto sa môže stať komukoľvek. Našťastie, okrem dvoch zubov nie je nič zlomené, pár odrenín a stehov na brade a pere sa snáď rýchlo zahojí, mohlo to dopadnúť aj horšie. Dnes nás čakajú dva koncerty, tak verím, že to dám, pretože si vás nesmierne vážim!“ 

Fotografiu Viktórie Vargovej po nehode nájdete —>TU<—

Foto: Instagram l Zdroj: Topstar.sk