Sympatické, krásne a talentované. To sú sestry Nízlové, ktorých meno je čoraz viac známe aj v zahraničí. Počas tohto roka navštívili už niekoľko destinácií, medzi ktoré patrí aj vysnívané Miami. To však ešte nevedeli, čo ich čaká. 

Desivé chvíľe plné paniky a hrôzy prišli vo chvíľi, keď sa snažili prejsť cez kontrolu na letisku. Vycvičený policajný pes totiž vycítil z ich batožiny niečo, čo im mohlo spôsobiť poriadne problémy.

Keď sme prileteli a kontrolovali kufre, vždy tam behá nejaký psík, ktorý čmuchá drogy alebo niečo teda pravdepodobne zlé a začal štekať pri našom kufri,“ prezradila Daniela, „Hneď som sa zľakla, že panebože… Spomenula som si na film Denník Bridget Jonesovej, ako bola v Thajsku, že jej niekto prihodil drogy do kufra. Čo ti prvé napadne? Strašne sme sa báli, strašný stres.

Po opísaní desivých minút, počas ktorých mysleli úspešné sestry na to najhoršie, prezradili aj koniec celej letiskovej príhody. „Otvorila som kufor a pani policajtka hovorila, že ten psík hľadá len mäso. Potom sme si uvedomili, že sme tam mali niekde zabudnutú bagetku salámovú. Tak nám odhľahlo. Všetci sme sa na tom potom smiali,“ dodala s humorom, pričom priznali, že na tento zážitok do smrdi nezabudnú.

Foto: Instagram l Zdroj: Topky.sk