Slovensko zasiahla šokujúca správa o nehode v Bratislave na Zochovej ulici. Tragický moment sa dotkol aj známej moderátorky Jasminy Alagič Vrbovskej – tá sa o spomínanej udalosti rozhodla prehovoriť pred širokou verejnosťou.

Slovákov pohltila nešťastná informácia o incidente v hlavnom meste, kedy opitý vodič narazil autom do autobusovej zastávky. Na mieste čakalo mnoho mladých ľudí, ktorí kvôli nepozornosti a nezodpovednosti vodiča prišli na mieste o život. Vo chvíľach smútku vyplávala na verejnosť informácia o stave vodiča – tomu namerali v krvi prítomnosť alkoholu.

K danej tragédii sa najnovšie vyjadrila aj slovenská moderátorka. „To, čo sa v noci stalo v Bratislave, je obrovská tragédia. Toľko životov nenechá chladným nikoho,“ uviedla spočiatku Alagič a následne si neodpustila ani pár desivých, no za to úprimných slov na adresu nezodpovedného šoféra.

„Ktokoľvek, kto sadne za volant pod vplyvom akýchkoľvek omamných látok alebo alkoholu, je pre mňa dobrovoľným diablom,“ Jasmina si nedávala servítku pred ústa pri pomyslení nad mladými životmi, ktoré dnes na Zochovej ulici navždy vyhasli.

„Je mi neopísateľne ľúto tých zbytočne zobraných životov a všetkých navôkol, koho sa táto tragédia dotkla. Prosím Boha, aby sa to už nikdy nezopakovalo,“ Alagič zakončila svoj úprimný odkaz pre všetkých pozostalých, k čomu sa v mene celej redakcie pridávame- vyjadrujeme úprimnú sústrasť. ?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a aktuálne informácie sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Jasmina_Alagic, Facebook/Polícia SR