Obľúbený seriál Oteckovia láme rekordy sledovanosti nielen medzi mamičkami, no šarmu pohľadných chlapíkov podliehajú aj teenagerky či staršie ročníky. Jedným z tých, ktorí sa na nedostatok diváckej priazne rozhodne sťažovať nemôže, je aj herec Marek Fašiang, momentálne známy najmä pod rozkošnou prezývkou „Tatušo“.

32-ročný krásavec, ktorý svoju kariéru odštartoval v dabingovom štúdiu, je vďaka seriálu Oteckovia jedným z najžiadanejších „starých mládencov“ súčasnosti. Sympatický herec prechováva okrem slabosti pre herectvo i vášeň k motorkám, no taktiež sa živí podnikaním.

Napriek tomu, že v najsledovanejšom projekte TV Markíza podľahol Marek Fašiang šarmu Mary Havranovej, a teda pani učiteľke Linde, podľa jeho vyjadrení je v skutočnosti aktuálne single. Ak tiež patríte do zástupu fanúšičiek príťažlivého herca, vedzte, že v jednej z uplynulých epizód neváhal zhodiť tričko a svoju hruď ukázal všetkým snívajúcim obdivovateľkám. Dôvod „trenkovej“ scény sa síce jeho seriálovej láske páčiť rozhodne nebude, no povedzte si úprimne: Zhrešili by ste pre TOTO telo? :)

 

 

Zdroj: Markiza | Foto/Video: YouTube