Leoš Mareš (40) nemal nikdy núdzu o krásne ženy, napriek tomu, že nepatrí medzi ,,vyrysovaných“ chlapov. Nežné pohlavie vedel vždy zaujať skôr charizmou a humorom, no na posledných záberoch pre pánsky magazín to vyzerá, že úspešný moderátor sa má predsa len čím pochváliť!

Českého moderátora Leoša Mareša verejnosť donedávna poznala ako záletníka, ktorý vystriedal viaceré známe ženy z československého šoubiznisu. Momentálne tvorí stabilný pár s redaktorkou Monikou Koblížkovou, ktorá ho očividne mení k lepšiemu. Okrem toho, že jej neustále vyznáva lásku prostredníctvom sociálnych sietí, mení vďaka nej aj svoj zovňajšok. Leoš začal poctivo športovať a vďaka odmakaným hodinám vo fitku sa dal nahovoriť na odvážne fotenie pre pánsky magazín.

Pamätáte si ešte film Bláznivá, hlúpa láska v hlavnej úlohe s hriešne se*i Ryanom Goslingom? Scéna, v ktorej sa ho herečka Emma Stone pri pohľade na jeho vypracovanú hruď opýta, či prešiel Photoshopom, určite rozosmiala nejednu z vás. Podľa vlastných slov sa český moderátor práve pri tejto scéne usmial na plátno a pomyslel si, že také telo mať nikdy nebude.

,,Dokážu přece holky zaujmout jinak než tělem. Jsem ukecaný, vždycky to nějak fungovalo. Nepotřebuju přece svaly. Je to přece laciné, prvoplánové a trapné. Někde se potit a trápit, abych si pak všude sundaval triko,“ rozpísal sa úprimne Leoš pod pikantnou fotografiou a dodáva, že len hlupák nemení svoje názory. Ten jeho zmenila aktuálna priateľka Monika so slovami, že má prsia ako 12-ročné dievča a nevie, kam to bude takýmto smerom pokračovať, kedže Mareš má ,,už“ štyridsiatku na krku.

Moderátor sa teda rozhodol pre radikálnu zmenu životného štýlu a 5 mesiacov sa poctivo potil vo fitku, aby mohol v najnovšom čísle magazínu Elle Man predviesť takýto kvalitný pekáč. Či mu mesiace driny prospeli alebo nie, posúďte samé, my mu však túto zmenu kvitujeme a Monike tíško závidíme. :-)

Zdroj/ Foto: Instagram