Milé žienky, ak patríte medzi tie, ktoré sa rady pozrú na pekných mužov, nasledujúci článok jednoznačne ulahodí vašim zvedavým očiam. Predpokladáme, že Ryana Goslinga, The Rocka alebo Davida Beckhama dávno sledujete, no my sme špeciálne pre vás vypátrali menej známe tváre, ktoré ešte dlho nepustíte z hlavy! 

Každá z nás sa rada pozrie na sympatického, upraveného muža. Či chceme alebo nie, v našich uliciach nemáme až tak často možnosť vidieť štýlového se*y chlapa. Ak ste si mysleli, že takého uvidíte len na filmovom plátne či v klipe, vyvedieme vás z omylu. Prinášame vám rebríček mužov, ktorí by stáli za hriech a jednoznačne ich musíte spoznať.

#whoiselijah

Stephen James, ktorý na Instagrame vystupuje pod prezývkou whoiselijah, je bývalý futbalista a aktívny model pochádzajúci z Anglicka. 26-ročný mladík svojim netypickým výzorom a vypracovaným potetovaným telom priťahuje jednu módnu značku za druhou a my sa tomu ani veľmi nečudujeme. 1,8 milióna followerov je jasným dôkazom, že Stephen má sexepílu viac než dosť.

#matthew_noszka

Blonďavý anjelik menom Matthew sa narodil v americkom Pittsburghu a svoju kariéru odštartoval práve vďaka Instagramu, na ktorom ho našiel modelingový agent. 24-ročný Matt, ktorý v poslednej kampani sekundoval Rihanne, je okrem iného vášnivý basketbalista. Má korene v Poľsku, Írsku, Nemecku, a dokonca aj Španielsku, no treba povedať, že ide skutočne o vydarený mix, čo poviete?

#mario8855

Exotický Mario Rodriguez je herec a zároveň model, ktorý miluje cvičenie, a tak sa niet čo čudovať, že svojich sledovateľov pravidelne zásobuje (hriešne se*i) fotkami z posilky. Matka Mexičanka a otec Portorikánec dali synovi zjavne kvalitnú genetickú výbavu, a tak sa môže tešiť z takmer 900-tisíc followerov.

#davidgandy_official

37-ročný David, pôvodom z Anglicka, patrí k uznávaným modelingovým stáliciam. Prenikavo modrými očami a jemnými vráskami zaujal aj taliansku dvojicu návrhárov, ktorá ho dlhé roky obsadzovala do kampane na svoj kultový parfém. S týmto extrémne sympatickým mužom v najlepších rokoch by ste sa určite nenudili. Okrem modelingu sa venuje písaniu, je milovník rýchlych áut a zanietený filantrop.

#andrehamann

Pánko, o ktorom bude teraz reč, je stelesnením instagramovej senzácie, ktorá doposiaľ dosiahla 1 milión followerov a treba povedať, že zaslúžene. André je totiž muž činu a všetko, do čoho pichne, zjavne u ľudí zaboduje. Okrem toho, že je vyhľadávaný model, pôsobí vo vlastnej kapele, založil online butik so streetovým oblečením a navyše miluje psy. Neodpustil si ani narodeninové želanie pre samotnú Selenu Gomez v podobe pesničky, ktorú zverejnil na svojom Instagrame a tá odpovedala: ,,Ďakujem, spravil si mi večer.“

#andreadenver3

25-ročný Andrea Salerno je model talianskeho pôvodu, ktorý sa preslávil najmä vďaka účinkovaniu v klipe Taylor Swift – Blank Space. Jeho prítomnosť zrejme lichotí aj JLo a tá si ho k sebe zas prizvala do klipu k piesni Luh Ya Papi. V branži sa pohybuje od 16. rokov a pseudonym Denver si vybral ako verný fanúšik amerického basketbalového tímu Denver Nuggets. Nuž, veľa originality sme pod jeho prezývkou nenašli, a tak si radšej pozrite jeho profil, ten je viac než zaujímavý. 🙂

Zdroj / Foto: Instagram