Prešli dlhé týždne od čarovného okamihu, kedy sa presne na Štedrý deň snúbenci Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský rozhodli svetu oznámiť najkrajšiu novinku.  Hoci má už kráska prvé mesiace tehotenstva za sebou, mnohým fanúšikom sa doteraz nepozdával fakt, že moderátorka ako tehotná vôbec nevyzerá. Najnovšie video od hrdého Rytmusa však všetkým neprajníkom dáva jasnú stopku!

Zamilované hrdličky sú už zrejme zvyknuté na to, že ich príspevky sa takmer bezprostredne po uverejnení stávajú virálnymi. Ani nové video zobrazujúce budúcu maminu z toho najkrajšieho pohľadu nie je výnimkou a v priebehu dvoch dní už dosiahlo takmer 150 tisíc zhliadnutí. Množstvo nadšených priaznivcov tiež neskrývalo úprimné nadšenie z toho, že malá „fazuľka“ v tele moderátorky o sebe jasne dáva vedieť.

Jasmina Alagic

Hviezda Fashion TV totiž ešte donedávna čelila nezmyselných útokom, že jej postava sa takmer vôbec nemení a kráska vraj vyzerá, akoby sa len trochu viac najedla. Šťastný raper, ktorý sa netají obrovskou láskou k temperamentnej Balkánke a ich malému pokladu v brušku, však konečne vyvrátil všetky nepríjemné klebety.

Rytmusova snúbenica by tak už mala mať za sebou približne piaty mesiac gravidity a to je čas nielen na neprehliadnuteľné tehotenské krivky, ale i na prvé pohyby bábätka. Veríme, že dvojica si tieto výnimočné chvíle spoločne naplno vychutnáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus

Rytmusove video s tehotnou Jasminou

 

Zdroj: Instagram/Rytmusking | Foto: Instagram/Jasmina_alagic, Rytmusking, streamable.com