Zuzana Strausz Plačková sa opäť vracia na scénu! Len nedávno zaplavili internet fotografie jej auta, ktoré mali vysmiať kontroverznú playmate pred celým Slovenskom. Dnes sa na pretras dostáva jej hriešna minulosť!

Škandál spred piatich rokov spojený s menom známej krásky z Hotela Paradise je späť. Pikantné video, na ktorom sa obnažená kráľovná slovenského Instagramu olejuje pred kamerami, sa objavilo na stránke pre dospelých.

Počas nakrúcania daného spotu síce k pohlavnému styku nedošlo, no na záberoch sa neskôr objavil neznámy muž. Ten Zuzanu pomaly a zmyselne masíroval, čo vyvolalo dojem, že môžu existovať ďalšie nezverejnené scény, ktoré boli neskôr vystrihnuté.

Na tieto obvinenia po čase zareagovala samotná Plačková, ktorá podobné tvrdenia jednoznačne popiera. „Nikdy v živote som nijaké po*no netočila, ani sa to nikde nenájde, lebo by som to nikdy v živote neurobila, žeby mi niekto verejne niekam niečo strkal. Maximálne som sa naolejovala pred kamerami. A čo?! Nerobila som nič zlé,“ obhajovala svoje dobré meno, čím navždy zavrhla akékoľvek teórie o účasti vo filme pre dospelých.

Zdroj: Instagram | Foto: Twitter, Instagram